19 Ekim 2009 Pazartesi

KIZLARR PASTASI


Herkese iyi haftalarrrrrrr.. Bugün paylaştığım pastanın kahramanları benim için iki önemli insan. Birisi yaklaşık 10 senelik arkadaşım ara ara görüşemeseniz de hep yanında olduğunu bildiğiniz arkadaşlar vardır ya işte onlardan biri Gözdecim... Öbürü de daha önce biricik kızı defneye yaptığım pastadan hatırlayacağınız canım arkadaşım Burcucum... Haftasonu Burcu ve Gözde'nin doğumgününü kutlamak için çok keyifli bir mekanda toplandık çok çok eğlendik ve gecenin sonunda da kızlara bu şirin pasta ile süpriz yaptık :) Pastanın tasarımı tamamen eşlerine aitti ama fikri bana söylediklerinde çok hoşuma gitti böylece kızları çok mutlu eden bu pasta çıktı ortaya..


Bu kıvırcık saçlı hatun Gözde... Uyutmaya çalıştığı minikte biricik oğluşumuz Ata

İşte bu hatun da Burcu... kucağındaki de canımız Defnemiz... :)
Kızlar hep bebişleri uyuturken çok zorlanırlar belki bir saate yakın sallarlar... Bu yüzden bunu espirili hale dönüştürmek isteyen eşlerinin fikri pastaya tamamen uygulandı tarafımdan.. Beyler tasarım konusundaki yardımlarınız için çok teşekkür ederim ikinize de ..
Burdan bir kez daha arkadaşlarıma uzun sağlıklı sevdikleri ile beraber mutlu bir ömür diliyorum.. Kızlar sizi seviyorum iyiki doğdunuz...............

1 yorum:

pasta evim dedi ki...

Edacığım figürler harika olmuş. Elerin dert görmesin.